Praca

Obecnie poszukujemy osób w Łomży i Gdańsku na stanowisko Instruktorka / Instruktor. Jeżeli jesteś zainteresowana /-ny ofertą pracy, wyślij CV na adres mail’owy: lomza@mlodziprogramisci.pl lub trojmiasto@mlodziprogramisci.pl.

Stanowisko:

Instruktorka lub Instruktor.

Obowiązki

Prowadzenie zajęć z zakresu nauki programowania.

Wymagania

Minimum średnie wykształcenie, najlepiej wyższe.
Zainteresowanie tematyką programowania.
Znajomość przynajmniej jednego języka programowania.
Umiejętność pracy z dziećmi i młodzieżą (dobre podejście pedagogiczne).
Osoba dyspozycyjna w późniejszych godzinach popołudniowych
Sumienna, uczciwa i zaangażowana w pracę.
Preferencje: nauczycielka / nauczyciel informatyki, matematyki lub fizyki, opcjonalnie studentka / student informatyki, matematyki lub osoba zainteresowana tematyką programowania.

Oferujemy:

Umowę zlecenie lub umowę o dzieło na rok lub dłużej.
Bezpłatne materiały edukacyjne.
Szkolenie.
Możliwość rozwoju umiejętności informatycznych / programistycznych.

Miejsce pracy:

Łomża / Gdańsk

Kontakt:

lomza@mlodziprogramisci.p / trojmiasto@mlodziprogramisci.pll